Nákupní košík
O NÁS

O nás

eŽaluzie s.r.o. se zabývá poradenstvím, prodejem a montáží stínící a garážové techniky se vzorkovnami ve Valašském Meziříčí a Kroměříži.

 

Informace o platbě a dopravě


PLATBA

V našem internetovém obchodě nabízíme výrobky, které jsou vyráběny na míru dle rozměrů a barev zadaných v objednávce zákazníkem. Proto je lze použít pouze na konkrétním okně, pro které byl produkt vyroben, na žádném jiném místě tento produkt využít nelze. Z tohoto důvodu je v našem obchodě používána pouze platba předem. Na výběr je platba kartou, nebo zálohová platba převodem na účet ve výši 100% celkové částky. 
Zákazník si může vybrat ze dvou způsobů zaslání zálohové faktury:
1. Automaticky generovaná zálohová faktura zaslaná emailem
2. Zálohová faktura zaslaná poštou společně se vzorkem vybrané lamely

Okamžitě po obdržení platby je zadávána výroba zboží, které je dodáno v termínech uvedených u jednotlivých produktů.

 

DOPRAVA

Dodávky se standardně uskutečňují doručením zásilkovou službou PPL, v případě balíků větších než 2 m je využíván jiný vhodný přepravce (Top Trans). Zboží dodáváme na jakoukoliv adresu, kterou zákazník uvede jako adresu dodání, pokud tato adresa leží na území ČR. V případě požadavku dodání mimo území Česka, je třeba dohodnout individuální postup.
Termíny dodání jsou uvedeny v internetovém obchodě u jednotlivých výrobků.

 
 

 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.