Nákupní košík
O NÁS

O nás

eŽaluzie s.r.o. se zabývá poradenstvím, prodejem a montáží stínící a garážové techniky se vzorkovnami ve Valašském Meziříčí a Kroměříži.

 

O společnosti


Vážení zákazníci,
vítáme Vás na stránkách společnosti eŽaluzie s.r.o. Naše společnost se zabývá prodejem stínící a garážové techniky včetně montáže a poradenství. Nosným sortimentem jsou pro nás na míru vyrobené produkty značky Climax, které svou kvalitou a spolehlivostí patří mezi absolutní evropskou špičku. Svěříte-li nám úkol vyřešit Váš požadavek na zastínění oken, budou se Vám věnovat profesionálové s bohatými zkušenostmi v oboru, které jejich práce těší. Věříme totiž, že především lidé stojí za spokojeností zákazníka a úspěchem firmy.

 

Mimo prodej s kompletním montážním servisem provozujeme úspěšný internetový obchod značkové stínící techniky CLIMAX. Náš internetový obchod zahájil svou činnost v roce 2007 a od té doby si získal důvěru tisíců zákazníků, z nichž mnozí se rádi vracejí. 

 

Ing. Dušan Vrtal

jednatel 

 

 

 

 
 

 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.