Rychlá poptávka

FACEBOOK

SERVIS CLIMAX, a.s.

O nás

Historie naší společnosti se píše od roku 2007, kdy jsme založili první specializovaný internetový obchod se stínící technikou vyrobenou na míru v Česku. Byl to tak trochu riskantní podnik, jemuž málokdo věřil, nicméně zájem ze strany zákazníků nám dal jasně najevo, že šlo o správný krok.

V roce 2011 vznikla společnost eŽaluzie s.r.o. a nabídka zákazníkům se rozšířila o kompletní služby spojené s dodávkou stínící techniky, tedy poradenství, vyměření a montáž. Od okamžiku vzniku jsme smluvním partnerem značky Climax, která nabízí široký sortiment a špičkovou kvalitu produktů. V roce 2015 jsme založili dceřinou společnost eŽaluzie Kroměříž s.r.o., která začala působit v Kroměříži.

Nejprodávanějším výrobkem jsou už několik let venkovní žaluzie. Přesto na trhu chyběl vhodný a cenově dostupný systém na zabudování mechaniky venkovní žaluzie pod fasádu domu. Proto jsme v roce 2015 zahájili výrobu vlastních podomítkových schránek z purenitu, což je stavební deska na bázi tvrzeného polyuretanu s vynikajícím mechanickými vlastnostmi. Nejdříve jsme podomítkové schránky vyráběli pouze pro vlastní potřebu, postupně je začalo objednávat několik velkoodběratelů a v roce 2016 jsme ve spolupráci se společností Servis Climax a.s. začali vyrábět pro celou partnerskou síť Climax. V tomtéž roce jsme vyrobili 2500 běžných metrů podomítkových schránek. V roce 2017 jsme sortiment doplnili o boční izolační panely s integrovaným pouzdrem pro zapuštěnou vodící lištu. Velkou výhodou je, že tyto výrobky také sami instalujeme, což nám poskytuje nejlepší zpětnou vazbu. Díky tomu neustále naše produkty zdokonalujeme.

Od vzniku naší společnosti každoročně zvyšujeme naše tržby a za tímto úspěchem stojí nejenom skvělé produkty, ale především lidé. Naše práce nás baví, děláme ji rádi a to je na výsledku vidět. Přijďte se přesvědčit do našich showroomů ve Valašském Meziříčí, Novém Jičíně a Kroměříži.

 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

 

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Kraiczova 983/3, Tel.: 604 700 021, E-mail: obchod@ezaluzie.cz
NOVÝ JIČÍN, Štefánikova 809/1, Tel.: +420 731 678 826, E-mail: novyjicin@ezaluzie.cz
KROMĚŘÍŽ
, Hulínská 1812/16, Tel.: 731 620 488, E-mail: kromeriz@ezaluzie.cz

 

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.