CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Jakou údržbu vyžaduje látková roleta Varieta Zebra (tj. roleta den a noc)?

Výrobek nevyžaduje náročnou údržbu ani promazání ovládacích mechanismů. Látku je vhodné nejprve vysát od prachu ručním nebo klasickým vysavačem nastaveným na nejnižší výkon. Případně můžete použít měkký kartáč na šaty.

Znečištěná místa textilie u látkové rolety den a noc umyjete pomocí měkkého navlhčeného hadříku a mýdlového roztoku. Používejte opravdu pouze mýdlové roztoky bez chemických přísad, o teplotě max. do 30 stupňů. Hadřík by měl být vlhký, a nikoliv mokrý. Tahem od kraje ke kraji látku očistěte po obou stranách.

Nepoužívejte žádné agresivní čisticí prostředky, jako jsou organická ředidla, rozpouštědla, čisticí písky, čisticí pasty, vyvíječe páry apod. Látky nežehlete z důvodu povrchové impregnace.

 
 
kontakt
 

eŽaluzie s.r.o.

Kraiczova 983/3

Valašské Meziříčí

Tel.: +420 603 957 644

E-mail: obchod@ezaluzie.cz

 
 

eŽaluzie s.r.o.

Štefánikova 809/1

Nový Jičín

Tel.: +420 731 678 826

E-mail: novyjicin@ezaluzie.cz

 
 

eŽaluzie Kroměříž s.r.o.

Hulínská 1812/16

Kroměříž

Tel.: +420 731 620 488

E-mail: kromeriz@ezaluzie.cz

facebook climax

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +420 604 700 021
     
  obchod@ezaluzie.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT